Zirkonyum Diş Kaplama

Sağlıklı Diş Yapısı İçin Zirkon Diş

Zirkonyum diş kaplamaları, estetik bakımdan alternatif tedavi yöntemleri ile istenen sonuca ulaşılamaması halinde tercih ediliyor. Hastaların uygulama ile ilgili çekinceleri olsa da doğru teknikler ile mükemmel sonuçlar elde edilebilir. Bostancı ve çevresinde uzun yıllardır diş sağlığı, bakım ve tedavisine yönelik hizmetlerini sürdüren kliniğimiz, zirkonyum tedavisi yaptırmak isteyen hastalarımızın tereddütlerini ortadan kaldırıyor. Alanında uzman diş hekimi kadromuz sayesinde zirkonyum tedavisinde başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Tedavi ile sadece renk bozuklukları değil aynı zamanda kalıtsal görüntü ve şekil bozukluklarını da ortadan kaldırıyoruz. Ücretsiz gerçekleştirdiğimiz ön muayene esnasında bize tam olarak ne istediğinizi anlatmanız halinde, sizi arzuladığınız sağlıklı dişlere kavuşturuyoruz. Ayrıca tüm aşamaları kendi kliniğimizde ve hijyenik koşullarda sağlıyoruz. Sizin için en uygun tedavi planlamasını yaptıktan sonra mümkün olan en kısa sürede tedavinizi sonlandırıyoruz.

Ücretsiz Ön Muayeneden Yararlanmak İçin Aşağıdaki İletişim Formunu Doldurun!

Ücretsiz Ön Muayene İçin Randevunuzu Alın!

Zirkonyum diş kaplama hizmetlerinden yararlanmak ve tedavi süreci hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen hastalarımız için ücretsiz ön muayene fırsatı sunuyoruz. Tedavi öncesi ücretsiz ön muayenede dişlerinizin genel yapısı ve uygulanacak tedavinin seyri hakkında fikir sahibi oluyorsunuz. Muayene sırasında zirkonyum diş uygulamasına ihtiyacınız olması halinde tedavi sürecini şekillendiriyoruz. Öncelikle dijital ortamda diş kalıbınızı alıyoruz. Sonraki randevunuza kadar size en uygun ölçülerde zirkonyum kaplamanız tarafımızca hazırlanıyor.

Laboratuvarlarımızda Sizlere Özel Hazırlanan Zirkonyum Diş Kaplama

Zirkonyum diş kaplaması, diş dokusu ile mükemmel bir uyum gösteriyor. Diş estetiği açısından tercih edilen zirkonyum uygulaması ile dişteki cansız ve yapay görüntü ortadan kalkarken, dişiniz doğal ve sağlıklı görünümüne tekrar kavuşuyor. Diş kliniğimizdeki donanımlı laboratuvarlarda hazırlanan kaplamada metal bir bileşen bulunmuyor. Böylece kaplama sonrası ağzınızda tat değişikliği ya da koku oluşmuyor. İdeal ölçülerde hazırlanan ve doğru yöntemlerle uygulanan kaplama, diş etinde renk değişimine de neden olmuyor.

diş kaplama kliniğimizdeki diş üniti
diş kaplama muayene odası

Avantajları İle Zirkonyum Diş Tedavisi

Zirkonyum diş kaplama, estetik diş hekimliği açısından pek çok problemi ortadan kaldırabiliyor. Uyguladığımız zirkonyum kaplamanın temel rengi beyaz olduğu için dikkat çeken estetik bir görüntü sağlanır. Kaplamanın içerisinde metal alaşım bulunmadığı için metal alerjiniz olsa dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaplamaları hazırlarken direnci yüksek malzeme kullanıyoruz. Böylece sertlik derecesi yüksek olsa da istediğiniz yiyeceği rahatlıkla tüketebilirsiniz. Kaygan bir yapıda olması ise plak birikimini engeller. Yüzeyde plak birikimi olmadığından çay ya da kahve tüketimine bağlı renk değişimi sorunları da ortada kalkmış olur. Dişinizin doğal ve gerçek rengi her zaman parlaklığını korur.

Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları

Zirkonyum diş kaplama esnasında 1 ile 2 mm’lik bir madde kaybı yaşayabilirsiniz. Dişin tıraşlanmasına bağlı olarak gerçekleşen madde kaybı zirkonyum kaplamanın verimli olması açısından değer taşır. Tedavi süreci genellikle bir hafta içerisinde tamamlanır. Zirkonyum tedavisi her yaşta uygulansa da 18 ile 20 yaşa kadar diş yapısında değişmeler görülebileceğinden kaplamanın belli aralıklar ile revize edilmesi gerekebilir. Gelişime bağlı revizyonlar dışında uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kliniğimizdeki zirkonyum diş kaplama fiyatları ise ekonomik düzeyde tutuluyor. Düşük maliyetli bir tedavi ile uzun süre kullanabileceğiniz sağlıklı bir diş kaplamasına sahip olabilirsiniz.

diş kaplama kliniği operasyon odası

Hastalarımızın Zirkonyum Diş Kaplama Yorumları Hastalarımızın Zirkonyum Kaplama Tedavisi Sürecindeki Deneyimleri Referans Olması Açısından Önemlidir.

Diş muayenesinden sonra Gülsemin Hanım zirkonyum kaplama tedavisi önerdi. Özellikle diş etinde oluşabilecek renk bozukluğu nedeniyle tedaviye temkinli yaklaştım. Fakat uygulama öncesinde doktorumun yaptığı detaylı açıklama tereddütlerimi ortadan kaldırdı. Uzun zamandır kullanmama rağmen kaplamada herhangi bir problem yaşamıyorum.

Derya T. - Zirkonyum Kaplama

Bir süredir Kadıköy içerisinde zirkonyum tedavisi hakkında araştırma yapıyordum. Ücretsiz yapılan ön muayenemde hem uygulamaya dair detayları öğrendim hem de detaylı bir diş taraması yapıldı. Doktorumun deneyimli olması ise tedavi sürecinin başarılı sonuçlanmasını sağladı.

Süheyla V. - Zirkonyum Diş Tedavisi

Diş beyazlatmaya dair denediğim diğer yöntemlerden sonuç alamadığım için zirkonyum tedavisine karar verdim. Yaklaşık bir hafta içerisinde tedavi tamamlandı. Şimdi belli aralıklar ile kontrollere devam ediyorum ve kaplamada herhangi bir problemle karşılaşmadım. Tüm ekibe teşekkürler.

Arzu B. - Zirkonyum Diş Kaplama

Hemen Zirkonyum Diş Kaplama Randevusu Alın, Ücretsiz Ön Muayeneden Yararlanın! Ücretsiz yapılacak ön muayene sonucunda, tedavi süreci hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Zirkonyum Diş Kaplamaya Yönelik Sertifikalarımız Zirkonzahn CE Sertifikası

Ücretsiz Zirkonyum Diş Kaplama Ön Muayenesi İçin Randevu Alın İletişim Formunu Doldurun, Sizi Arayalım!