Porselen Diş Kaplama

Neden Porselen Diş Kaplama?

Porselen diş tedavisini, herhangi bir sebebe bağlı olarak dişini ya da dişlerini kaybeden kişilerde diş eksikliğini gidermek için uyguluyoruz. Porselen diş kaplamaları ise dişin doğal yapısını koruyarak şeffaflığını ortaya çıkarmak için yaptığımız bir uygulamadır. Uzun yıllardır Bostancı ve çevresine kaliteli hizmet veren kliniğimizin kadrosu tamamen deneyimli diş hekimlerinden oluşuyor. Sağlık Bakanlığı kapsamında gerekli tüm sertifikalara sahip olan hekimlerimiz ihtiyacınız olan diş tedavisini kısa sürede tamamlayarak yeniden sağlıklı bir ağız yapısına kavuşmanız için gerekli desteği veriyor. Estetiğin giderek önem kazandığı günümüzde sağlıklı ve beyaz dişlere sahip olmak hiç de zor değil. Uzman diş hekimlerimizin deneyimlerinden yararlanarak diş sağlığına yönelik pek çok tedavi hizmetlerimizden yararlanabilir ve sağlıklı dişlere kavuşabilirsiniz.

Ücretsiz Ön Muayene

İlk Muayenenizi Biz Karşılıyoruz

Porselen diş kaplama muayenesi için aldığınız ilk randevuda herhangi bir muayene ücreti ödemeniz gerekmiyor. İlk muayene için geldiğinizde hekiminizden tedavi hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca tedaviden beklentilerinizi veya varsa çekincelerinizi bizimle paylaşarak ihtiyaçlarınıza çok daha kolay cevap bulabilirsiniz. Beklentileriniz doğrultusunda hekimlerimizin profesyonel görüşleri ile bir sonraki randevunuzda uygulanacak olan tedavinin 3D örneğini hazırlamış oluyoruz. Aynı gün içerisinde de porselen kaplama işlemini tamamlıyoruz.

Tam Donanımlı Muayenehanelerde Porselen Diş Kaplama

Porselen diş kaplaması uygulamalarını tam donanıma sahip hijyenik muayenehanelerimizde gerçekleştiriyoruz. Kaplama, kendi diş yapınız ile uyumlu biçimde hazırlandığı için tedavi sonrası ağzınızda herhangi bir rahatsızlık oluşmaz. Uygulama yapılacak diş sayısına göre ise tedavi süresinde değişiklikler söz konusu olabilir. Uygulama hassas birkaç aşamadan oluşur. Aşamaların hepsi dikkatli bir biçimde tamamlandığında porselen kaplamaya dair hiçbir sorun yaşamazsınız. Ekibimizin porselen diş konusundaki deneyimlerinden siz de yararlanabilirsiniz.

diş kaplama kliniği diş üniti
diş kaplama kliniği sertifikalar

Uzun Ömürlü Uygulama

Porselen diş kaplama, gerekli özen gösterilerek yapılırsa 9 ile 10 yıl arasında bir süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Profesyonel diş hekimliği prensibi ile yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde diş kliniğimizde yapılan uygulamalar uzun ömürlü özellik taşır. Nasıl ki diş minesi zaman içerisinde çeşitli etkenlere bağlı olarak aşınırsa, porselen kaplama da zaman içerisinde aşınabilir. Fakat biz bu süreyi maksimize edebilmek için çalışıyoruz. Diş beyazlatma tedavisi sonrasında dahi istediğiniz beyaz dişlere sahip olamıyorsanız porselen kaplama yöntemini denemenizde fayda bulunuyor. Gelin tedavinizi diş kliniğimizde uzman ekibimizle birlikte planlayalım.

Porselen Diş Kaplama Fiyatları

Porselen diş kaplama yapısı gereği ışık geçirgenliğine sahiptir. Geçirgen özelliği kaplamanın dişinizde doğal görünmesini sağlar. Estetik diş hekimliğinin en çok talep gören tedavi yöntemlerinden olan porselen diş, yiyecek ve içeceklere bağlı renk değişiminden etkilenmez. Pek çok avantajı bulunan porselen diş kaplama maliyet açısından da astronomik ücretlere sahip değildir. Porselen diş kaplama fiyatları, kaplamanın özelliğine ve kaplama yapılacak diş sayısına göre değişir. Ekonomik fiyatlara sahip kliniğimizde düşük maliyetler ile porselen diş tedavisinden yararlanabilirsiniz. Detaylı fiyat bilgisi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz ilk muayene esnasında da fiyat alabilirsiniz.

diş kaplama kliniğimizin bekleme odası

Hastalarımızın Porselen Diş Kaplama Yorumları Hasta Deneyimleri

Geleneksel diş beyazlatma yöntemlerinden istediğim sonucu alamadığım için porselen diş uygulaması yaptırmaya kadar verdim. Süreç esnasındaki en büyük şansım hekimin ilgisi ve deneyimi oldu. Kısa sürede istediğim sonucu elde etmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Sinem K. - Porselen Diş

Hem estetik bakımdan hem de sağlık sebeplerinden kaynaklı olarak porselen diş kaplama yaptırmaya karar versem de tedaviye karşı şüphelerim vardı. Kliniği Bostancı’da bulunan doktorumun tavsiyeleri doğrultusunda başarılı bir süreç geçirdim. Tüm ekibe teşekkürler.

Gözde E. - Porselen Diş Kaplama

Dişlerimin daha beyaz bir görüntüye kavuşması için uygulanan tedavi yöntemlerini araştırırken diş kliniğiniz ile tanıştım. Doğru uygulamalar ve maksimum özen sayesinde sonuç mükemmel. Süreç boyunca yaşadığım tüm gerginliği hoşgörü ile karşılayan ekibe ve doktoruma sonsuz teşekkürler.

Deniz S. - Porselen Diş

Porselen Diş Kaplama İçin Bizi Arayın Tedavi sonrası düzenli kontrol imkanı da sunuyoruz.

Porselen Diş Alanında Sahip Olduğumuz Ödül ve Sertifikalarımız Sertifika, Ödül ve İlgili Kuruluşlara Ait Üyeliklerimiz

Porselen Diş Kaplama Öncesinde Ücretsiz Muayene Fırsatı İçin Bize Ulaşın Kampanyalarımızdan Yararlanın