Lamine Diş Kaplama

Lamine Diş Tedavisi İle Dişlerinizdeki Renk ve Şekil Bozukluklarına Son

İstanbul’un Bostancı semtinde yer alan kliniğimiz ile düşük ve orta düzeydeki tüm diş kusurlarına son veriyoruz. Pratik uygulama sunan lamine diş kaplamaları sayesinde isterseniz lekelenmiş veya çürümüş tek bir dişinizi bölgesel bir uygulama ile kaplayabiliriz. Bunun yanı sıra isterseniz bütün dişlerinizdeki kusurları veya dişlerinizdeki lekeleri gidermek için lamine diş kaplama tedavisini uygulayabiliriz. Lamine diş tedavisi sayesinde sağlam dişlerinizi küçültmeden veya herhangi bir işlem uygulamadan arzu ettiğiniz dişlere kavuşabilirsiniz. Emek ve özveri gerektiren bu yöntemi uzman hekim kadromuz ve teknisyenlerimiz ile uyguluyoruz. Siz de sorunsuz bir tedavi süreci istiyorsanız ücretsiz ön muayene hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz ön muayeneniz için randevu alabilir, merak ettiğiniz her şeyi hekimlerimizden öğrenebilirsiniz.

Ön Muayene İçin Ücret Ödemeyin!

Lamine Diş Tedavisini Deneyimli ve Uzman Diş Hekimleri İle Gerçekleştiriyoruz.

Lamine diş kaplama dişlerdeki renk bozukluklarını, kısmı madde kayıplarını ve aşınmaları gidermek için kliniğimizde kullandığımız bir yöntemdir. Bununla beraber ortodontik tedaviyi gerektirmeyecek hafif çapraşık veya eğri dişleri ya da ayrık dişleri düzeltmek için de kullanıyoruz. Oldukça pratik bir yöntemdir. Kliniğimizde yaygın olarak uygulanan ve diş hekimlerimizin hakkında geniş bilgisi ve tecrübesi bulunan bir diş kaplama yöntemidir.

Lamine Diş Kaplama Tedavisinin Avantajları

Lamine diş kaplaması sayesinde tek bir uygulama ile birden fazla sonuç elde edebilirsiniz. Ayrık dişlerinizi veya dişlerinizdeki ortodontik tedavi gerektirmeyen şekil bozukluklarını iki ya da üç seans gibi kısa bir sürede giderebilirsiniz. Üstelik, bu uygulama sonucunda incilere yakışır beyazlıkta, ışıl ışıl parıldayan dişlere sahip olabilirsiniz! Uzun ömürlü kullanım sunan bu tedavi dişlerinizdeki lekeleri yok ederek yeniden oluşmalarının da önüne geçecektir.

diş kaplama uzmanı gülsemin koçak
diş kaplama muayene koltuğu

Diş Kaplama Konusunda En Etkili Tedavi Yöntemlerini Uyguluyoruz.

Diş kayıplarını en aza indirgemek ve sağlıklı dişlere sahip olabilmek için ağız bakımı yapmalıyız. Düzenli aralıklarla diş kontrollerine gitmeli, ağız bakımımızı önemsemeliyiz. Herhangi bir sorun hissettiğimizde veya yeme güçlüğü çektiğimizde uzman bir diş hekimine görünmeliyiz. Tüm bu önlemlere rağmen ağız ve diş problemleri yaşayabiliriz. Kazalar veya genetik faktörler sonucu dişlerimizde diş kayıpları, çürüme problemleri veya renk bozulmaları meydana gelebilir. Son teknolojik yöntemler ile steril laboratuvar ortamında üretilen ve profesyonel hekimler ile sizlere uygulanan lamine diş kaplama tedavisi ile sorunlarınızın çözümünü sunuyoruz.

Lamine Diş Kaplama İle Hem Sizi Hem Bütçenizi Düşünüyoruz.

Dental hastalıklar kişinin yaşam kalitesini doğrudan etkileyen rahatsızlıklardır. Dental rahatsızlıkların önüne geçmek ve uzun süreli kullanım sunan sağlıklı dişlere kavuşmak için güvenilir, hijyenik standartlara uygun, tecrübeli diş hekimlerine başvurmak gerekir. Toplumdaki genel kanıya göre uzman diş hekimlerine başvurmak pahalıdır ve canınız da yanabilir. Bu tür kanıları yıkmak ve herkese diş tedavi hizmeti sunmak için porselen diş kaplama fiyatları seçeneklerimiz başta olmak üzere, her türlü tedaviyi bütçenize uygun koşullarda sağlıyoruz. Ücretsiz ön muayene fırsatı için bize ulaşıp randevu alabilir, lamine diş kaplama uygulaması hakkında diş hekimlerimize danışabilirsiniz. Başarılı tedavi yöntemlerimizi yakından deneyimlemeye ne dersiniz?

diş kaplama kliniğimizdeki operasyon koltuğu

Hastalarımızın Lamine Diş Kaplama Yorumları Kliniğimizde Tedavi Olmayı Deneyimleyen Hastalarımızın Görüşleri

Üst ön dişlerim ayrık ve küçüktü. Doktorum lamine diş kaplama ile sağlam dişlerime hiçbir işlem uygulamadan ön dişlerimi düzeltti. Oldukça pratik bir yöntem. İki seansta dişlerimi mükemmel hale getirdiler. Lamine kaplama düşünen herkes hemen yaptırmalı.

Aslı Altan - Lamine Diş Kaplama

Anadolu Yakası’nda Ağrısız ve dikişsiz bir yöntemle tedavi olabilmek için bu kliniği tercih ettim. Son teknolojik donanımı ve cihazları var. Lazer implant tedavisi oldum. Tedavimden çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Neredeyse hiç acı duymadım ve hemen iyileştim.

Esra Kandemir - İmplant Tedavisi

Daha önce gittiğim başarılı uygulamaları ve hekimleri sayesinde dişçi korkumu yendiğim Bostancı’daki klinik. Bu sefer de kalıcı beyazlık ve daha estetik bir gülümseme için lamine kaplama tedavisi yaptırdım. Hijyenik koşullarda kısa sürede yeni dişlerimi edindim. Kesinlikle muhteşem bir yer.

Banu Berrak - Lamine Diş Kaplama

Ücretsiz Ön Muayene İle Lamine Diş Kaplama Hakkında Bilgi Alın Ağrısız ve zahmetsiz lamine diş kaplama tedavisi için bizi arayın.

Uzman Olduğumuz Alanlara İlişkin Sertifikalarımız ve Ödüllerimiz Ortodonti Alanında Kapsamlı Sertifikalara Sahip Diş Hekimleri İle Çalışıyoruz

Lamine Diş Kaplama Tedavisi İçin Bize Ulaşın İletişim Formumuzu Doldurun, Yaşadığınız Problemlere Mercek Tutalım!