Hakkımızda Zirkonyum Kaplama Konusunda Uzmanlığımıza Güvenin

İstanbul Bostancı’da hizmet veren köklü bir diş kliniğiyiz. Alanlarında son derece deneyimli ve uzman diş hekimlerimiz ile uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Kadromuzda yer alan tüm hekimlerimiz, Sağlık Bakanlığı sertifikaları başta olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlarca verilen sertifikalara sahiptir.Hekimlerimiz başarılarına ve etkileyici eğitim geçmişlerine rağmen kendilerini geliştirmeyi ilke edinen, etik değerlere sahip çıkan, hasta psikolojisinden anlayan diş hekimleridir.

Hastalarımızın istekleri ve hekimlerimizin tavsiyesi doğrultusunda tedavi planınızı belirliyoruz. Tedavinin her aşamasında hastamızı her konuda detaylı bir şekilde bilgilendiriyoruz. Hastalarımızı doğru bilgilendirerek tedavi sürecini rahat geçirmelerini sağlıyoruz. Acı riskini en aza indirgeyen yöntemleri benimsiyoruz. Hastalarımızın memnuniyeti ve rahatını, en az ağız ve diş sağlığı kadar önemsiyoruz.

Ücretsiz Muayene İçin Bize Ulaşın

Size Özel Gülüşler Tasarlıyoruz

İstanbul’da yer alan köklü diş kliniğimizi tercih eden veya edecek olan her hastamıza aynı özeni ve ilgiyi gösteriyoruz. Güler yüzlü diş hekimlerimiz ve teknisyenlerimiz ile hastalarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamayı görev biliyoruz. İlk önceliğimiz uzman ve tecrübeli hekimlerimiz ile hastalarımızın en iyi tedavileri almalarını sağlamaktır. İkinci önceliğimiz ise yaşam kalitesini arttıran uygulamalar ile ağız ve diş sağlığınızı mümkün olduğunca yükseltmek ve uzun ömürlü konfor sunmaktır. Bu iki önceliğimizi uygun diş kaplama fiyat olanakları ile pekiştirmeyi ve hastalarımızı memnun etmeyi kendimize görev biliyoruz.

Ücretsiz Ön Muayene İle Kalitemizi Göstermeyi Hedefliyoruz

Diş tedavisi geri dönüşü çok zor olan ve titizlik isteyen bir uygulamadır. Yüz ve çene yapınıza uygun, diş etlerinizin uyum sağlayacağı ve tamamen doğal bir görünüm sunan uygulamalar sadece tecrübeli ve uzman hekimler eli ile yapılabilir. Bunun yanı sıra tedavi sırasında uygulanan medikal malzemelerin steril bir ortamda tutulması, herhangi bir komplikasyon yaşanmaması açısından hayati önem taşımaktadır. Hastalarımıza sunduğumuz ücretsiz ön muayene olanağı ile kliniğimizi ve doktorlarımızı yakından tanımanıza imkan sağlıyoruz.

Hastalarımızın Kliniğimiz Hakkındaki Görüşleri Hastalarımızın yorumlarını önemsiyor ve değer veriyoruz.

Çok sevdiğim ve rutin kontroller için geldiğim Bostancı’da bir diş kliniği. Özellikle, 6 ayda bir diş temizliği ve diş beyazlatma için gelirim. Diş problemleri yaşayan herkesin gönül rahatlığı ile güvenebileceği bir klinik.

Caner Bağcı - Diş Kaplama

Aralıklı olarak sıkıntı yaşadığım dişime kanal tedavisi yaptırmak için geldim. Açıkçası ağrıdan ve operasyon sonrası zorlanma ihtimalinden korkuyordum. Ama tüm endişelerimi diş hekimim ile paylaştım. Beni telkin etti. Tecrübesi sayesinde çok rahat bir uygulama gerçekleştirdi. Korkularım boşunaymış.

Kemal Gümüş - Kaplama Diş

Tedavim sonrası çözülemeyen kist problemim nedeniyle küçük bir operasyon geçirmek zorunda kaldım. Kanal tedavisi ekibi benimle mükemmel şekilde ilgilenerek tüm sorunlarımı çözdüler. İlgi ve alakalarına çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum..

Leyla B. - Zirkonyum Diş

Hemen İletişime Geçin, Ücretsiz İlk Muayeneniz İçin Randevunuzu Alın! Hastalarımızın beklemeden en kısa sürede tedavi olmaları için ücretsiz ön muayene randevusu veriyoruz.

Diş Kaplama Tedavisine İlişkin Sertifikalarımız Uzmanlığın ve Tecrübenin Bir Numaralı Adresiyiz

Sağlığınızı %100 Memnuniyet Sunan Köklü Bir Diş Kliniğine Emanet Edin Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.