Diş Kaplama Fiyatları İstanbul Anadolu Yakası'ndaki En Uygun Diş Kaplama Maliyetleri

Hastalarımıza en üst düzeyde hizmet sunan ve Göztepe’ye çok yakın Bostancı’da uzman kadrosuyla hizmet veren köklü bir diş kliniğiyiz. Genel fiyatlandırmanın aksine her tedavide ayrı fiyat seçeneği sunuyoruz. Hastalarımıza tedavide kullanılan malzemenin maliyetine göre en ekonomik fiyatı sunmayı ilke edindik. Uygun fiyatlarımızın yanı sıra ücretsiz ön muayene hizmeti ile her aşamada hastalarımızın bütçesini ve sağlığını önemsiyoruz.

Ekonomik Fiyat Seçenekleri Sunan Bostancı Kliniğimizde Etkileyici Dişlere Sahip Olun!

Hafif ve orta düzey diş bozukluklarını, dişteki orta dereceli eğrilikleri, kısmi diş kayıplarını ve renk bozukluklarını üç farklı yöntem ile gerçekleştirdiğimiz kaplama tedavisi ile düzeltiyoruz. Üç farklı malzemeden ürettiğimiz kaplama çeşitlerimizin uygun fiyat içermesine en az kalitesi kadar özen gösteriyoruz. Kaplama malzemelerimizi büyük bir titizlikle laboratuvar ortamında üretiyoruz. Diş kaplama ücreti hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Ücretsiz ön muayene için randevu verelim.

Ücretsiz Ön Muayene Fırsatından Yararlanmak İçin Bize Ulaşın! Bostancı Kaplama Kliniği İle Özgüvenle Gülümseyin

diş kaplama klinik resepsiyonu

İnci Beyazlığında Dişlere Sahip Olmak İçin Bizi Tercih Edin!

Kar beyazı dişlere sahip olmanız artık hayal değil! Üstelik diş kaplama maliyeti aslında düşündüğünüz kadar değil! Bize ulaşarak ücretsiz ön muayene için randevunuzu alabilirsiniz. Kadıköy, Suadiye ve Göztepe‘ye komşu Bostancı‘daki kliniğimize gelin, ön muayenede size uygun tedaviyi belirleyebilir, diş kaplama fiyat seçeneklerimiz arasından size en uygun seçeneği sunabiliriz. Bütçe dostu kliniğimizde hem profesyonel hizmet alabilir hem de uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hastalarımızın Yorumları Size Referans Olsun! Diş Kaplama Tedavisi Uyguladığımız Hastalarımızın Yorumları

Uzun zamandır dişlerimi kaplatmayı düşünüyordum. Fakat metale alerjim olduğu için yaptıramadım. Zirkonyum kaplamanın metal içermediğini ve bu sebeple hiçbir alerjik reaksiyona neden olmayacağını ve bana tamamen uygun olduğunu öğrendim. Hemen Bostancı’daki kliniğe gidip ücretsiz muayene oldum ve kısa süre içinde tedavim bitti. Herkese tavsiye ediyorum.

Can Duru - Zirkonyum Kaplama

Ön dişlerimin diğer dişlerime oranla fazla aşındığı için kısa kalıyordu. Laminate veneer uygulaması ile diğer dişlerime uygulama yapılmasına gerek olmadığını, kısa dişlerimin uzatılabileceğini öğrendim. Pratik uygulama sunan bu yöntem sayesinde eşit uzunlukta olan dişlere kavuştum. Güzel gülümseme için teşekkürler, çok memnun kaldım.

Bülent Demirbaş - Laminate Veneer Kaplama

Hafif düzeyde diş bozukluğum vardı. Bazı dişlerim fazla küçüktü ve diğer dişlerim ile arasındaki boşluk fazlaydı. Tüm dişlerimi eşit kılmak için uygun bir yöntem olduğunu öğrendim ve hemen çevremdeki çoğu kişinin de tercihi olan bu kliniğe koştum. Hiç pişman değilim, çok memnun kaldım.

Ahmet Yaşar - Porselen Diş Kaplama

Ücretsiz İlk Muayene İçin Hemen Bize Ulaşın! Ücretsiz Ön Muayene İle İşin Uzmanından Detaylı Bilgi Alın.

Diş Kaplama Başta Olmak Üzere Diş Alanında Sayısız Sertifikamız Bulunmaktadır. Sizler İçin Kendimizi Sürekli Yenileyip Geliştiriyoruz.

Ücretsiz Ön Muayene ve En İyi Tedavi İçin Bostancı Kliniğimize Ulaşın! Ücretsiz Ön Muayene İle Tedavi Planlamanıza Kendiniz Karar Verin!